Kārtošanas secība:
Skatīt vienlaicīgi:
Preču grupas
 • Filtrēt pēc cenas
  € -
 • Ražotāji
  0
  0
  0
  0
Kārtot

Kafijas automāti

Atlaide - 26%
Akcijas cena ar klienta karte 39,00€ 29,00€
Atlaide - 22%
Akcijas cena ar klienta karte 45,00€ 35,00€
19,90€
Atlaide - 100€
Akcijas cena ar klienta karte 689,00€ 589,00€
Atlaide - 150€
Akcijas cena ar klienta karte 739,00€ 589,00€

Kāds kafijas automāts jums būtu vispiemērotākais?

Daudziem kafija jau sen nozīmē to pašu, ko modinātāja zvans, un arī darba procesā bez kafijas neiztikt nekādi. Kāda gan būtu mūsu dzīve bez šī tasītē kūpošā mundruma dzēriena? Katrā ziņā ne tik krāsaina, jo daudziem no mums pamosties un noskaņoties ikdienas darbiem būtu daudz sarežģītāk.

Mūsdienās kafijas automāti vairs nav sastopami tikai birojos, bet arī mājās, jo arvien vairāk cilvēku novērtē automātu sniegtās priekšrocības. 

Jūsu kafijas baudīšanas gaume, laiks, kādu esat gatavs patērēt dzēriena pagatavošanai, telpas platība, citi faktori – to visu vērts ņemt vērā, izvēloties savu kafijas automātu.

Kapsulu kafijas automātos tiek izmantotas gatavas vienreiz lietojamas kafijas kapsulas. Kapsulu automāti ir ērtāki lietošanā, un arī kafijas biezumi no tiem nav jātīra – pietiek izņemt izmantoto kapsulu un ielikt tās vietā jaunu. Otra kapsulu automātu priekšrocība – tie parasti aizņem ļoti maz vietas. Vienīgi katrs kapsulu automāts “strādā” tikai ar sava konkrēta standarta kafijas kapsulām, bet cita standarta kapsulas izmantot nespēs.

Espresso kafijas automāti gatavo kafiju no samaltām pupiņām. Espresso automātiem būs vajadzīga mazliet rūpīgāka kopšana, taču arī funkciju tiem parasti ir vairāk. Kafijas automāti pupiņām spēj pagatavot arī kapučino, Latte un Americano kafiju.

Espresso kafijas automāti mājai vai birojam var būt kā pilnīgi automātiski, tā pusautomātiski. Automātiskās espresso mašīnas bieži uzstāda birojos, jo kafijas pagatavošana ar tām ir ātra un ērta – pietiek izvēlēties dzērienu un nospiest attiecīgo pogu. Toties espresso kafijas automāti mājai parasti ir pusautomātiski – maltas kafijas iebēršana un blīvēšana speciālā radziņā kafijas mīļotājiem sniedz estētisku baudījumu.

Universālie kafijas automāti spēj pagatavot dzērienu gan no pupiņām, gan maltās kafijas. Svarīgi, lai kafijas automāti pupiņām spētu samalt tās dažādās smalkuma pakāpēs – kā zināms, no kafijas pupiņu maluma pakāpes ir atkarīga pagatavotā dzēriena garša.

Stacionārie automāti būs prasīgāki pret vietu, kurā tie tiks uzstādīti, jo tiem vajadzīgs ne tikai elektrības pieslēgums, bet arī ūdens padeve. Savukārt pārnēsājamie kafijas aparāti ļauj brīvāk izvēlēties uzstādīšanas vietu.

Mūsu veikalā ir pieejami daudz un dažādi kafijas automāti, no kuriem iespējams izvēlēties sev piemērotāko. Kafijas automāts sen vairs nav ekskluzīva vai dārga prece. Izdarot saprātīgu izvēli, pat nosacīti lēti kafijas automāti spēs priecēt savus īpašniekus ar aromātisku dzērienu ilgus gadus. Mēs piedāvājam lieliskus, kvalitatīvus vācu ražojuma kafijas automātus par ļoti pieejamām cenām.

Nepieciešamības gadījumā varat konsultēties ar mūsu speciālistiem – mēs būsim priecīgi, ja spēsim jums palīdzēt izvēlēties vislabāko kafijas automāta variantu.