Kārtošanas secība:
Skatīt vienlaicīgi:
Preču grupas
 • Filtrēt pēc cenas
  € -
 • Energoefektivitātes klase
  0
  0
  0
 • Vadība
  0
 • Krāsa
  0
 • Atkausēšanas režīms ledusskapī
  0
 • Ražotāji
  0
  0
Kārtot

Saldētavas

Saldētavas
FIltrs
Kārtošanas secība:
Skatīt vienlaicīgi:
Atlaide
Schadler SCF-M101CH
Pieejams
215,00€ 119,00€
Modelis
Pieejamība
SCF-M101CH
Pieejams
Saldētava - lādeIzmēri: 84 x 54 x 57 cmSaldētavas tilpums: 99 LElektroenerģijas klase: F (no 2021.gada)Elektroenerģijas patēriņš gadā: 210 kw/hUzglavāšanas grozu skaits: 1Riteņi: irSaldēšanas jauda: 5 kg/24stTrokšņa līmenis: 41 dB Krāsa:  balta..
Atlaide
Schadler SCF-M201CH
Pieejams
369,00€ 175,00€
Modelis
Pieejamība
SCF-M201CH
Pieejams
Augstums: 83.5 cmPlatums: 82.5cmDziļums: 56 cmEnergoefektivitātes klase: FSaldētavas tilpums: 199 l Saldētavas atkausēšana: manuālaSasaldēšana kg/diennaktī: 9Enerģijas patēriņš: 248 kWh/gadāVadība: mehāniskaKrāsa: balta..
Atlaide
Schadler SCF-M401CH
Pieejams
549,00€ 259,00€
Modelis
Pieejamība
SCF-M401CH
Pieejams
Augstums: 84 cmPlatums: 136.5cmDziļums: 73 cmEnergoefektivitātes klase: FSaldētavas tilpums: 400 l Saldētavas atkausēšana: manuālaSasaldēšana kg/diennaktī: 18Enerģijas patēriņš: 329 kWh/gadāVadība: elektroniskaKrāsa: balta..
Atlaide
Saturn CT-CF1942
Pieejams
359,00€ 159,00€
Modelis
Pieejamība
CT-CF1942
Pieejams
Augstums: 84.5 cmPlatums: 111.5cmDziļums: 61 cmEnergoefektivitātes klase: A+Saldētavas tilpums: 260 l Saldētavas atkausēšana: manuālaSasaldēšana kg/diennaktī: 13Enerģijas patēriņš: 245 kWh/gadāTrokšņa līmenis: 40 dB Vadība: mehāniskaKrāsa: balta..
Atlaide
Schadler SCF-M145W
Out Of Stock
335,00€ 239,00€
Modelis
Pieejamība
SCF-M145W
Out Of Stock
Vertikāla saldētavaAugstums 143 cmPlatums 55 cmDzīļums 57 cmSaldētavas tilpums 177 LElektroenerģijas klase: A+ Elektroenerģijas patēriņš gadā 219 kw/h4 zvaigžņu saldētava1 durvisKrāsa – balta6 caurspīdīgas plastmasas atvilktnesSaldēšanas jauda: 8 kg/24stTrokšņa līmenis 40 dB ..
Atlaide
Schadler SCF-M300CH
Out Of Stock
319,00€ 249,00€
Modelis
Pieejamība
SCF-M300CH
Out Of Stock
Saldētava-lādeAugstums 85 cmPlatums 106 cmDzīļums 74 cmSaldētavas tilpums 300 LElektroenerģijas klase: A+ Elektroenerģijas patēriņš gadā 267 kw/h4 zvaigžņu saldētavaKrāsa – baltaGrozs uzglabāšanaiRiteņiSaldēšanas jauda: 15 kg/24stTrokšņa līmenis 40 dB ..
Atlaide - 96€
Akcijas cena ar klienta karte 215,00€ 119,00€
Atlaide - 194€
Akcijas cena ar klienta karte 369,00€ 175,00€
Atlaide - 290€
Akcijas cena ar klienta karte 549,00€ 259,00€
Atlaide - 200€
Akcijas cena ar klienta karte 359,00€ 159,00€
Atlaide - 96€
Akcijas cena ar klienta karte 335,00€ 239,00€
Atlaide - 70€
Akcijas cena ar klienta karte 319,00€ 249,00€

Kam pievērst uzmanību, izvēloties saldētavu?

Saldētava ir viena no iekārtām, kas mājsaimniecībā ir neaizvietojamas. Ar tās palīdzību iespējams ilgi saglabāt svaigas ogas, augļus, dārzeņus, gaļu vai zivis. Īpaši aktuāli tas ir vasarā, kad nāk ražas un krājumu gatavošanas laiks. Arī lielākajā daļā ledusskapju ir iebūvēta saldētava, taču tajā ne vienmēr pietiek vietas lieliem krājumiem. Par to, kādi ir saldētavu veidi un kam pievērst uzmanību, tās iegādājoties, tiks pastāstīts mūsu rakstā.

Saldētavas tipi:

Pastāv divu veidu saldētavas – horizontālās un vertikālās. Katrai no tām ir savas priekšrocības un savi trūkumi. 

 • Horizontālās saldētavas (tā dēvētās saldētavas lādes) bieži vien var redzēt noliktavās un ražošanas telpās, un šad tad tās ieraugāmas arī uz daudzstāvu māju balkoniem. Tās parasti ir lētākas nekā vertikālie modeļi. Starp horizontālo saldētavu trūkumiem ir lieli ārējie gabarīti un viena kopīga saldējamā kamera bez starpsienām un atsevišķām sekcijām, kurās ērtāk glabāt dažādas produktu kategorijas (piemēram, gaļu un ogas). 
 • Vertikālā saldētava izskata ziņā līdzinās parastajam ledusskapim un aizņem apmēram tikpat daudz vietas. Tās iekšienē parasti ir izvelkami boksi un plaukti, kuros ir ērti glabāt produktus. Vertikālās saldētavas ar atvilktnēm un plauktiem ir ļoti populāras pircēju vidū. 

Atkausēšanas paņēmiens

Saldētavas atšķiras arī pēc atkausēšanas paņēmiena. Šie paņēmieni ir divi – No Frost un rokas vadība. Ja saldētavu atkausē ar rokas vadību, tas jādara vismaz divreiz gadā, atslēdzot saldētavu no elektrības padeves un aizvācot sakrājušos ledu un ūdeni. Savukārt No Frost tehnoloģija būtībā ir kondicionieris saldējamās kameras iekšienē. Kameru dzesē auksta gaisa plūsma, bet gaisa mitrumu mazina slēpts iztvaicētājs. Šādas saldētavas iesaka atkausēt tikai profilaksei un higiēniskos mērķos, lai novērstu kaitīgu baktēriju izplatību, un to dara ne biežāk kā reizi gadā. 

Saldētavām ar No Frost sistēmu ir savas nepilnības, jo tās var tērēt vairāk enerģijas salīdzinājumā ar parastajām. Tāpat der atzīmēt, ka No Frost sistēma konstruktīvi ir visai sarežģīta, tādēļ tās apkalpošana kļūst dārgāka. 

Mehāniskā un elektroniskā temperatūras vadība

Arī saldējamās kameras temperatūras režīmu ir iespējams regulēt divējādi – kā mehāniski, tā elektroniski. Mehāniskā vadība ļauj izvēlēties kameras temperatūru, ar roku pagriežot regulēšanas pogu uz saldētavas paneļa. Šis vadības veids galvenokārt raksturīgs nedārgiem, masveidā ražotiem saldētavu modeļiem. Mehāniskā vadība parasti ļauj noregulēt nepieciešamo temperatūras režīmu tikai aptuveni.

Saldētavām ar elektronisko temperatūras vadību ir elektroniskais bloks, uz kura atrodas vadības pogas, indikatori un digitālais displejs. Darbs ar šādu saldētavu ir daudzkārt ērtāks un ļauj precīzi noregulēt saldējamās kameras temperatūras režīmu. 

Saldētavas energoefektivitātes klase

Ja ir zināma sadzīves tehnikas energoefektivitātes klase, tas dod iespēju iegādāties tehniku, kas patērē mazāk elektrības, un līdz ar to ievērojami samazināt izdevumus par elektroenerģiju. Saldētavas energoefektivitātes klase tiek aprēķināta, ņemot vērā tās tilpumu, saldējamās kameras minimālo temperatūru un papildus funkcijas, kas palielina saldētavas enerģijas patēriņu. Energoefektivitātes klases apzīmē skala no A līdz G, kur A ir iekārtas ar visaugstāko efektivitāti. Blakus burtam A var atrasties zīme „+”, kas apzīmē vēl augstāku kategoriju. Jo vairāk plusu, jo mazāk elektrības patērēs iekārta. Saldētavas A+++ nozīmē, ka šiem modeļiem ir ļoti augsta energoefektivitāte. 

Jaunas tehnoloģijas

Modernajiem saldētavu modeļiem var būt dažādas papildus funkcijas – piemēram, aukstuma „automātiskā saglabāšana” un ātrā sasaldēšana. Ātrās sasaldēšanas režīms ļauj ļoti ātri atdzesēt produktus līdz -32°C temperatūrai, lai tie nezaudētu savas vērtīgās īpašības. Var noderēt arī signalizācijas funkcija, kas vēsta par nejauši vaļā atstātām saldētavas durvīm. Daži saldētavu modeļi ir komplektēti ar akumulatoru, kas paredzēts elektrības padeves traucējumu gadījumiem. Tādēļ pirms iepatikušās saldētavas iegādes der salīdzināt, kādas papildus funkcijas ir izraudzītajiem modeļiem. 

Noslēgumā

Neskaitot augstāk minētos kritērijus, pastāv arī citi parametri, kas var ietekmēt saldētavas izvēli. To vidū var būt, piemēram, saldētavas jauda, ietilpība un dizains. 

Izvēlēties un iegādāties vajadzīgo saldētavas modeli jūs varat mūsu veikalā, kas piedāvā saviem pircējiem pieejamas cenas visam sadzīves tehnikas sortimentam. Mūsu speciālisti ņems vērā visas jūsu vēlmes un palīdzēs izvēlēties jums optimālo saldētavas modeli.

Schadler veikals regulāri iepriecina savus klientus, piedāvājot dažādas akcijas un atlaides saldētavām un citiem sadzīves tehnikas veidiem. Ar mūsu sadzīves tehnikas piedāvājumu jūs varat iepazīties mūsu mājas lapā vai piezvanot mums pa telefonu.